BAHAR DÖNEMİ BİTİRME ÇALIŞMASI YAPACAK LİSANS ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

2020-21 BAHAR DÖNEMİ BİTİRME ÇALIŞMASI YAPACAK LİSANS ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

 

Bitirme çalışması danışman seçimi/önerisi sürecine ilişkin, özellikle uzaktan eğitim sürecinin yarattığı zorluklar düşünülerek, Bölüm Başkanlığımızca yeni bir uygulamaya geçilmiş bulunulmaktadır. Ekte iki farklı excel tablosu bulunmaktadır:

1.“Bitirme Tezi Danışman Bilgisi” tablosu bahar dönemi için danışman belirlemiş ve bu danışmanın onayını alarak çalışmaya başlamış öğrenciler tarafından doldurulacaktır. Bilgileriniz genel olarak tez konu başlığınız ve danışman ismini buraya eklemeniz gerekmektedir. Bu tablo danışman seçimi süreci tamamlanmış, danışman kabulünün sağlanmış olduğu öğrenciler için geçerlidir.

 

2.“Bitirme Tezi Danışman Önerisi” formu ise henüz danışman belirlememiş, görüşme yapmamış ya da  herhangi olumlu bir yanıt alamamış öğrencilerimizi ilgilendirmektedir. Bu öğrencilerimiz bilgileriyle birlikte çalışmak istedikleri konu başlığı veya ilgi alanlarını genel anlamda belirterek, beş ayrı danışman ismi teklif edeceklerdir. İlgili öğretim üyelerinin çalışma alanlarının uygunlukları ve bitirme tezi yükleri dikkate alınarak danışmanlık görevlendirmesi için çalışma yapılacaktır. Görevlendirmelerin ardından, öğrencilerimiz tez konularını danışmanlarının uygun gördüğü değişiklikler doğrultusunda belirlemek durumundadırlar.

 

Not Bu bilgiler ışığında iki tablodan sizin durumunuza uygun olanı doldurarak onuragk@yildiz.edu.tr adresine 22.01.2021 Cuma günü saat 17.00'ye kadar göndermeniz gerekmektedir. 

 

İlgili 1.Tablo için /media/files/BİTİRME TEZİ DANISMAN ONERISI(2).xlsx

İlgili 2.Tablo için /media/files/Bitirme Çalışması Danışman Bilgisi(3).xlsx

Tüm Duyurular